fbpx

до 20%

Уточнiть знижку на цiкаву для Вас позицiю!

Отримати знижку!
Отримати знижку!
Партнерська програма

Партнерська программа

Нові дизайнерські перспективи зі Style Radiators

До уваги потенційних партнерів: студія найкреативніших радіаторів опалення «Style Radiators» відкрита для тісної співпраці з дизайнерами інтер’єру та їх творчими об’єднаннями, монтажними організаціями, а також спеціалізованими салонами сантехніки по всій Україні. Ми пропонуємо унікальні партнерські програми короткострокового та постійного співробітництва, що відкривають нашим оптовим замовникам найкращі цінові та сервісні переваги.

Тож, якщо Ви тісно пов’язані зі створенням дизайну приміщень, займаєтесь розробкою оригінальних проектів інтер’єру або ж безпосередньо реалізуєте ексклюзивну сантехніку через власну мережу магазинів чи шляхом її монтажу – наша ексклюзивна пропозиція саме для Вас!

В чому переваги партнерської програми Style Radiators?

Спільна кооперація з професіоналами в дизайнерській сфері – один з найбільш пріоритетних напрямків діяльності компанії «Style Radiators», що відкриває для наших партнерів широкі творчі та комерційні перспективи:

Для усіх дизайнерських студій і салонів сантехніки, а також приватних архітекторів і монтажних організацій передбачена особлива система знижок. Ми забезпечимо Вас оригінальними опалювальними приладами за цінами, нижчими ніж в інших постачальників. Спеціальна ціна розповсюджується на усі без винятку елементи опалення з каталогу «Style Radiators» разом з преміальними сушарками для рушників, внутрішньо-підлоговими конвекторами , а також кімнатними дизайн-радіаторами від провідних європейських виробників. Передбачені окремі знижки на взірці продукції для салонів сантехніки.

Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію в процесі роботи з потенційним покупцем, а також розгорнуту технічну підтримку і допомогу з підбору обладнання (за шириною, висотою, дизайном, кольору за палітрою RAL і інших структурних кольорів, та варіантами підключення).

Обравши нас своїм партнером, Ви отримаєте не лише надійного постачальника люксових елементів опалення, але також компетентного помічника у вирішенні нетривіальних дизайнерсько-технічних задумів. Наші експерти допоможуть Вам з вибором найкращого кімнатного радіатора та забезпечать прорахунок необхідної його потужності. Також до Вашої уваги технічні каталоги з можливістю обговорення варіантів виготовлення батарей на замовлення.

Запрошуємо відвідати наш затишний Шоу Рум у Львові, де в невимушеній творчій обстановці, ми ознайомимо Вас з усіма можливостями «Style Radiators» для Вашого бізнесу, а також найбільш повним каталогом продукції. Тут Ви зможете буквально розчинитися в атмосфері дизайнерського креативу і на власні очі побачити зразки найоригінальніших радіаторів у світі. На сам кінець ми спільними зусиллями розробимо індивідуальний алгоритм подальшої співпраці на вигідних для Вас умовах.

Компанія «Style Radiators» завжди рада новим дилерам і охоче розгляне будь-які зустрічні пропозиції!
Отримати індивідуальні умові співпраці Ви можете заповнивши форму запиту:

Почніть писати і натисніть Enter для пошуку

Shopping Cart
Замовити прорахунок

×
Замовити прорахунок

×