fbpx

до 20%

Уточнiть знижку на цiкаву для Вас позицiю!

Отримати знижку!
Отримати знижку!
Гарантiя

Гарантiя

Залізна гарантія на усі радіатори в «Style Radiators»
 

Обираючи будь-які з креативних дизайнерських батарей в нашому спеціалізованому магазині, Ви в першу чергу отримуєте надійні та довговічні елементи опалення, що приноситимуть Вам користь ще багато років. Усе це забезпечено в багаторівневій перевірці якості кожного окремого виробу:

  • Наші постачальники є безпосередніми виробниками преміальних рушникосушок та радіаторів. Кожне з виробництв має власну розгалужену систему контролю якості, що гарантує виключну цілісність продукції та відсутність в ній жодних вад та дефектів.
  • Отримавши на власному складі готові дизайн-радіатори, ми з максимальною уважністю перевіряємо їх комплектацію, цілісність пакування і відповідність заявленим нормам якості. При виявленні найдрібнішого відхилення від стандартів – батарея бракується і замінюється виробником новою.
  • Організовуючи доставку Ваших замовлень ми обираємо лише досвідчених перевізників з позитивною репутацією, та самостійно завантажуємо товар до авто перевізника з максимальною обережністю.

Як Ви бачите, з нашої сторони робляться усі можливі кроки аби звести вірогідність пошкодження, конструктивних дефектів чи функціональних вад Ваших нових батарей до абсолютного нуля. І тим не менше, «Style Radiators» надає повну гарантію якості від виробника на усі без винятку радіатори та сушарки для рушників з нашого асортименту!

Батареї опалення в «Style Radiators» – надійна розкіш

Разом з безкоштовною доставкою обраної дизайн-батареї в межах країни, Ви також отримаєте гарантійного листа, що дає право на усунення усіх можливих дефектів виробу, згідно з гарантійними умовами. Слід зазначити, що кожний окремий виробник пропонує свою власну гарантію. Наприклад:

  • Enix. На всю ексклюзивну серію дизайнерських радіаторів розповсюджується унікальна 10-річна гарантія. На інші моделі, аксесуари та фурнітуру даного виробництва – 5 років, що значно вище, аніж у звичайних виробників аналогічного рівня продукції.
  • Radox. Гарантійний термін будь-яких батарей даної марки складає 10 років. Самі ж вироби ще під час створення перевіряються на конструктивну міцність під тиском та стійкість до корозії.
  • Terma. Виробник одних найоригінальніших радіаторів у світі дає наступну гарантію на свої вироби: 8 років на покриття RAL та структурні покриття радіаторів, 8 років на цілісність конструкції сталевих елементів опалення, 3 роки на хромоване покриття та 2 роки електричні тени та аксесуари до радіаторів.

Інші виробники ексклюзивних радіаторів та опалювальних батарей, включаючи Polvax, Runtal, а також Zehnder Group надають не менш принципову гарантію на власті продукти. Більш детально ознайомитися з усіма гарантійніми термінами і умовами Ви зможете, зв’язавшись з менеджером «Style Radiators» по контактному номеру телефону, відвідавши наш Шоурум у Львові або ж зробивши онлайн запит на даному сайті.

Як реалізувати право на гарантію в Style Radiators?

Якщо під час користування придбаних в Style Radiators елементів опалення у Вас виникнуть певні проблеми з виробом (тріснута фарба, наявність мікротріщини, дефекти фурнітури) протягом гарантійного терміну – Ви зможете одразу ж звернутися до нашого магазину. Ми обов’язково відреагуємо на Ваш запит, швидко визначимо причину несправності і у разі відповідності дефекту гарантійному випадку – проведемо максимально оперативну заміну чи безпосередній ремонт приладу.

Якщо ж Ваш несправний радіатор мав унікальну конфігурацію і створювався під замовлення – виробник безкоштовно для Вас створить точну його копію. Варто зазначити, що за весь час роботи «Style Radiators» скарга на якість продукції виникла усього один раз і ми владнали проблему у найкоротший час та абсолютно безкоштовно для покупця.

Ми зробимо все можливе, аби Ви насолоджувалися комфортом та виключною справністю Ваших дизайн-радіаторів якнайскоріше!

Почніть писати і натисніть Enter для пошуку

Shopping Cart
Замовити прорахунок

×
Замовити прорахунок

×