fbpx

до 20%

Уточнiть знижку на цiкаву для Вас позицiю!

Отримати знижку!
Отримати знижку!
Оплата та доставка

Оплата та доставка

Оплачуйте свої замовлення найбiльш зручним для Вас чином!

Компанія «Style Radiators» постійно вдосконалює власний сервіс, аби зробити Вашу покупку ще зручнішою та простішою.

Після отримання від нас рахунка та його оплати, Ви отримаєте від нашого менеджера іменне підтвердження про зарахування суми авансу чи повного платежу. Даний документ також міститиме інформацію щодо термінів та умов виконання Вашого замовлення.

Швидка доставка по Українi з “Новою Поштою”!

Отримавши Від Вас передоплату, ми без зволікання робимо одну з трьох можливих дій:

робимо замовлення безпосередньому виробнику на швидку відправку обраної моделі радіатора до нашого офісу. Після прибуття товару до нас та всебічної перевірки стану якості виробу – відправляємо Ваше замовлення за будь-якою обраною Вами адресою в межах України.

робимо замовлення безпосередньо виробникові на швидку відправку обраної моделі радіатора в наш офіс. Після прибуття товару до нас і перевірки стану якості виробу – відправляємо Ваше замовлення на будь-якій обраний Вами склад Нової Пошти в межах України.

зв’язуємось з безпосереднім виробником опалювальних елементів та даємо старт процесу виробництва Вашого унікального радіатора чи рушникосушарки. Одразу ж після прибуття готового виробу до нашого складу, ми організуємо оперативну відправку, про що Вас також інформуємо.

одразу ж робимо для Вас відправку замовлення одним із кращих перевізників України «Нова Пошта».

Звернiть увагу: Враховуючи велике розмаїття можливих типорозмірів, конфігурації та кольорів дизайнерських опалювальних елементів, ми реалізуємо більшість товарних позицій лише під замовлення та по передоплаті 50%. Як правило, термін доставки замовлень в Україну складає від 6 до 8 тижнів (продукція Hotech і Zehnder – до 2 місяців). Після отримання товару, ми одразу ж забезпечимо для Вас швидку доставку в будь-який куточок України.

Будьте впевненi, унiкальний дизайн опалювального елементу, створеного саме для Вас –
того вартi!

Почніть писати і натисніть Enter для пошуку

Shopping Cart
Замовити прорахунок

×
Замовити прорахунок

×