fbpx

до 20%

Уточнiть знижку на цiкаву для Вас позицiю!

Отримати знижку!
Отримати знижку!
Новинки радiаторiв в асортиментi TERMA
Posted in Без категорії

Новинки радiаторiв в асортиментi TERMA

Наприкінці 2017 року, Терма випускає на ринок п’ять нових моделей дизайн-радіаторів та рушникосушок. Це перш за все моделі призначені для ванної кімнати, різні варіанти класичних радіаторів, рушникосушки і декоративні моделі.


Самий очікуваний  споживачами та дизайнерами – об’ємний радіатор Hex спроектований з безлічі шестикутників.
Натхненням для створення радіатора HEX послужила розірвана структура тканини. Місця “розриву” форми виконують додаткову функцію вішалок.
Дизайнерська рушникосушка TERMA Hex знайде застосування як на кухні і у ванних кімнатах, так і в коридорах або вітальнях. Радіатор Hex отримав престижну нагороду iF Design Award 2017 (див. Докладніше) і Must Have 2017.

 

 

 


Цікавою пропозицією для ванної кімнати є радіатор Ribbon-Т, розроблений на базі популярної моделі Ribbon, натхненної атмосферою лофт. Крім оригінального зовнішнього вигляду, рушникосушка має високу теплопродуктивністю.

 

 

 

 


Альтернативою традиційним панельним радіаторів, є модель Nemo. Велику потужність забезпечує подвійний ряд плоских трубок. Як і всі радіатори Terma , Nemo може бути пофарбований в більш ніж 250 кольорів на вибір.

 

 

 

 

Почніть писати і натисніть Enter для пошуку

Shopping Cart
Замовити прорахунок

×
Замовити прорахунок

×